Патріотичне піаніно привернуло увагу британця до України

27/04/2014

У рамках культурної ініціативи "Play Me, I'm Yours" ("Зіграй на мені - я твоє") з 18 по 29 червня в центрі Києва встановлять 20 вуличних арт-піаніно, які розмалюють українські художники. Серед місць, де з'являться музичні інструменти - Софіївська площа, Ботанічний сад, Пейзажна алея, парк Слави, Оболонська набережна, Андріївський узвіз.

Протягом тижня будуть проводитися щоденні міні-концерти професійних піаністів, театральні постановки, танцювальні перформанси та майстер-класи. Завершиться проект гала-концертом на Софіївській площі, під час якого музиканти-учасники одночасно зіграють на всіх фортепіано.

Учасником проекту (зіграти на піаніно) зможе будь-хто. За рахунок веб-камер за грою в режимі он-лайн буде спостерігати весь світ.

Мета проекту - пожвавити простір та об'єднати людей. Ідея виникла у 2008 році, його ініціатором виступив британський художник Люк Джеррам. За час існування проекту тимчасово встановили вже 1300 піаніно в 43 містах світу.

Україна дебютує у проекті: про країну дізналися завдяки патріотичному жовто-блакитному піаніно, на якому грали для мітингувальників під час протестів в Києві. Британець Люк Джеррам, який уважно стежив за подіями в Україні, вирішив надати українцям ще одну можливість самовиразитися.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі