"Парк Київська Русь" запрошує до своєї "Зимової казки"

17/12/2015

З 19 грудня 2015 року до 10 січня 2016 року гостей "Парку Київська Русь" чекає цікава театралізована програма "Зимова казка": середньовічні бої, вогняне шоу, каскадерські трюки, рухливі ігри, танці, конкурси. 

У будні працюватиме резиденція Діда Мороза; можна буде покататися верхи, поводити хороводи, пограти у стародавні гри, взяти участь у численних розвагах (за наявності снігу): катанні на крижаних гірках, боях сніжками, штурмі снігових фортець і катанні на санях.

Зігрітися можна буде гарячим глінтвейном, підкріпити сили – в теплій корчмі "Веселий варяг". При бажанні залишитися на ніч гостей Парку радо прийме гостинний дім "4 кімнати".

Головні заходи програми "Зимова казка":

19 грудня – День Святого Миколая, прем'єра програми
20 грудня - Відкриття головної резиденції Діда Мороза (у резиденції до 10 січня можна буде написати листа Діду Морозу і покласти його в чарівну скриньку виконання бажань, а також отримати солодкий подарунок за виконання вірша чи пісні)
26-27 грудня – Театралізована розважальна програма
31 грудня - 1 січня – Новорічна ніч
1-3 січня 2016 року – Новорічні свята
7-10 січня 2016 року – Різдвяні свята (справжній вертеп)

Древній Київ у «Парку Київська Русь» розташований в с. Копачів Обухівського району. Дістатися можна маршрутними автобусами від ст. м. Видубичі або власним транспортом.

Вартість квитків (крім новорічної ночі) – 150 грн, пенсіонери – 75 грн, діти шкільного віку – 50 грн, дошкільнята – безкоштовно.

Деталі на сайті parkkyivrus.com


Більше відео
Коментарі