Освіта

Школярі проведуть медіа-кампанії з енергозбереження
09/12/2014
0
Загальноосвітні навчальні заклади Дніпропетровська та області, а також міста Енергодара Запорізької області візьмуть участь у проекті "Енергоефективні школи", запропонованому Всеукраїнською благодійною організацією "Інститут місцевого розвитку"
Винахідник з Дніпропетровська вразив короля Саудівської Аравії
03/12/2014
0
Михайло Литовченко, 16-річний винахідник з Дніпропетровська, розробив автономну установку опріснення води, яка працює на енергії хвиль. Такий агрегат, на думку Михайла, став би у нагоді жителям островів, де часто спостерігається гостра нестача питної води. Апарат здатен виробити 400 куб.м прісної води щороку й 6 мегават електроенергії на годину. Винахід Михайла визнано одним з кращих на світових наукових конкурсах у США, Нідерландах і Швеції. Особисту відзнаку українець отримав від короля Саудівської Аравії
Попит на вивченняя української в Університеті Валенсії перевищив пропозицію
20/11/2014
0
Першою східнослов’янською мовою, яку запропонували до вивчення у рамках програми Служби мовної політики університету Валенсії, стала українська. З подібною ініціативою виступив студент та редактор українського видання в Іспанії Андрій Якубув. В середині жовтня в університеті стартував перший початковий курс української мови та культури. Для організаторів стало несподіванкою, що, на момент формування групи, попит суттєво перевищив пропозицію (кількість студентів склала 15 осіб)
Студенти 12 ВУЗів змагалися за кращі теле- та радіопрограми
18/11/2014
0
II Всеукраїнський фестиваль телерадіопрограм "Студентський мікс" оголосив переможців
Українських школярів заохочують до написання книжок
04/11/2014
0
Інститут філології КНУ імені Тараса Шевченка оголосив про старт третього Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості "Стань письменником!". Мета конкурсу - виявити талановитих школярів, які прагнуть стати письменниками або навчатися за спеціальністю "літературна творчість". "Інститут філології проводить навчання за спеціальністю "літературна творчість" протягом 16 років
Двоє студентів з Луганського ВУЗу - призери міжнародного конкурсу 3D-моделювання
23/10/2014
0
Два випускники Східноукраїнського національного університету ім.Володимира Даля зайняли призові місця Міжнародного XII Конкурсу "Аси Комп'ютерного 3D-моделювання". У "важкій" категорії (понад 1000 деталей) срібним призером став Іван Сухорутченко за проект "Консольно-фрезерний верстат з числовим програмним управлінням на базі моделі СВМ1Ф4"