Онук Івана Франка виступить консультантом фільму “Захар Беркут”

27/11/2017

Партнером та консультантом історичного фільму "Захар Беркут" виробництва компанії Kinorob став Міжнародний Фонд Івана Франка. Відповідний меморандум про співпрацю підписали онук видатного письменника Роланд Франко і продюсер проекту Єгор Олесов.

Фонд здійснюватиме інформаційну підтримку компанії Kinorob та надаватиме консультації з питань творчості Івана Франка.

Зйомки історичного фільму розпочнуться навесні 2018 року.

Фільм "Захар Беркут" - переможець 9-го конкурсного відбору кінопроектів Державного агентства України з питань кіно. Бюджет - 75 млн. грн. (30 млн.грн. - підтримка Держкіно). 

Синопсис: 1241 рік. Монгольська орда на чолі з ханом Бурундою рухається на захід, винищуючи все на своєму шляху. Дійшовши до високих Карпатських гір, військо зупиняється біля підніжжя. Однак вночі кілька місцевих мисливців - брати Беркути потайки пробираються в табір та звільняють полонених. Несамовитий від люті хан вирішує йти навпростець, щоб помститися і знищити карпатські поселення. Для цього він знаходить зрадника серед місцевих, який відкриває йому таємний прохід у горах. Однак невеличка громада гірських мисливців під керівництвом Захара Беркута має свій план, щоб назавжди зупинити багаточисельного ворога.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі