Ольга Зернаєва - обличчя Міжнародної флейтової літньої школи у Китаї

21/08/2016

За плечима дніпровської флейтистки Ольги Зернаєвої міжнародні та Національні конкурси, сольні концерти в Швейцарії і Франції, стажування в Німеччині. У далекому Китаї Ольга стала викладачем і обличчям Міжнародної флейтової літньої школи, пише Комсомольська правда.

У вересня 2014 року Ольга була змушена покинути охоплений війною Донецьк, де народилася і виросла. Тепер же вона солістка Дніпровського Будинку органної та камерної музики, викладач і концертмейстер музики ім.М.Глінки, а також завідуюча відділом духових та ударних інструментів музичної школи академії музики імені М.Глінки.

"На запрошення китайської сторони ми провели 5 днів в місті Сяминь. Разом з доцентом Національної музичної академії України імені Чайковського, солістом оркестру Національної опери України Сергієм Неугодніковим; з викладачем Київського інституту імені Глієра, солістом оркестру Національної опери України Василем Шіпаком; концертмейстером кафедри духових та ударних інструментів Національної музичної академії України імені Чайковського Тетяною Козак", - згадує Ольга.

Кожен з делегатів проводив в день по 6 годин індивідуальних та групових майстер-класів. Ввечері імениті українські педагоги давали концерти.

Фото: особистий архів Ольги Зернаєвої


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі