Одеська область випускатиме «Шевроле» і «Черрі»

12/02/2014

Після тривалої перерви на Іллічівському заводі автомобільних агрегатів (ІЗАА) поновилося великовузлове складання легкових автомобілів марки «КІА». Наразі триває підготовка до випуску машин марок «Шевроле» і «Черрі». У березні планують відновити складання автобусів.

Випускати автобуси I-VAN А07А/А на Іллічівському заводі автомобільних агрегатів розпочали в 2006 році. Машини представляли собою українську розробку автобуса міського/приміського виконання на базі шасі і дизельного двигуна ТАТА. На ньому виробили близько 3000 бусів. Потужності заводу дозволяли випускати до 80 автобусів на місяць, близько 960 на рік. Пізніше завод реалізував власний варіант шкільного автобуса на базі ЗАЗ А07А І- Ван. Однак у квітні минулого року завод припинив складання автобусів ЗАЗ I-VAN, а виробництво було перенесено в Мелітополь.

У поточному році завод розраховує не тільки відновити, але й збільшити виробництво автобусів. Основу виробництва складуть I-VAN А07А/А. Крім того, нещодавно були представлені нові моделі ЗАЗ-А07А2-44 і ЗАЗ-А07А3-65.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі