Одеса запрошує познайомитися з культурою 133 народів

29/01/2014

22 по 24 травня 2014, в рамках XII Міжнародної Асамблеї туристичного бізнесу, відбудеться Одеський туристичний фестиваль й Етнічний фестиваль "Вінок Дунаю".

Цьогоріч на туристичному фестивалі будуть представлені такі напрямки туризму, як рекреаційний, діловий туризм, спортивний туризм, пізнавальний (екскурсійний) туризм, подієвий туризм, винний і гастрономічний туризм, паломницький, пляжний відпочинок. У рамках ділової програми заходу будуть організовані конференція відкриття проекту "Сталий розвиток туризму в регіоні Нижнього Дунаю - Україна, Молдова, Румунія", круглий стіл "Круїзний бізнес в Україні", науково-практична конференція з питань розвитку туризму в СНД, конференція "Готельний та ресторанний менеджмент", майстер-класи від відомих готельєрів, тренінги для топ-менеджерів готелів, регіональне засідання Київського міжнародного туристичного форуму (KIFT), рекламний тур Одеською областю. Супроводжуватимуть фестиваль свята національних культур, дегустації регіональної кухні, виступи національних колективів, тощо.

Етнічний фестиваль "Вінок Дунаю " - колоритний ярмарок народної творчості, який презентує традиції, побут, ремесла різних народів, вироби народних умільців та майстрів з різних куточків України. До уваги відвідувачів - експозиції етнічних сувенірів та авторського рукоділля: твори народного мистецтва з бісеру, глини, тканини, бронзи, лози, коріння, соломи, тіста та інших матеріалів; прикраси, іграшки, обереги. Також усі охочі зможуть відвідати майстер-класи з гончарства, кування, живопису, ткацтва, різьби, вишивки, бісероплетіння, лялькомотання.

Етнічний фестиваль "Вінок Дунаю" познайомить гостей з культурними традиціями більш ніж 133 національностей, що проживають на території Одеської області.

 


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі