Кримчанка планує відкрити у Львові сироварню

15/02/2015

Півроку тому Оля з родиною переїхала з Ялти до Львова. За цей час дівчина намагался влаштуватися на роботу чимало разів. Втім матері чотирьох дітей не так легко успішно поєднувати роботу із домашніми справами.

Оцінивши львівський ринок праці і власне становище, Оля зрозуміла, що хоче працювати сама на себе. Окрім того, у цьому прагненні її активно підтримав чоловік Дмитро. Саме тому вона вирішила перетворити своє хобі  - кулінарію - у прибутковий бізнес і відкрити сироварню. Оля готує неймовірно смачні сири, які впевненно можуть конкурувати з відомими торговими марками. 

Звичайно, вона розуміла, що для цього необхідно чимало ресурсів, як інтелектуальних, так і матеріальних. Проте вона не злякалася, а впевнено пішла вперед - сформульовала ціль та стратегію розвитку свого бізнесу.

На тренінгах з особистісного розвитку у рамках проекту "Інтерактивне навчання для внутрішньо переміщених кримчан у м. Львів - запорука їх інтеграції та адаптації в кризовій ситуації", який реалізує ГО "Центр просвітництва та розвитку людини", Оля змогла провести аудит наявних ресурсів, визначитися з потенційними клієнтами та сформулювати тактичні кроки; засвоїла основи тайм-менеджменту; вивчила базові принципи започаткування власної справи, юридичні аспектами ведення бізнесу, методи генерування підприємницької ідеї, системи оподаткування, мистецтво бізнес-планування та використання маркетингових технологій.

"Наші тренінги відвідало чимало переселенців. Проте всі вони сповнені віри та надії, бажають вчитися та рухатися вперед, долаючи на своєму шляху перепони. Вже сьогодні можна говорити про успішність даного проекту. І одним з найяскравіших прикладів є активна діяльність кримчанки Ольги Анісімової, яка не зневірилася, а навпаки почала активно діяти", - зазначила виконавчий директор  ГО "Центр просвітництва та розвитку людини" Наталя Проць.

Звичайно, для досягнення кінцевої мети потрібно ще попрацювати, втім отриманні знання та незламна віра у себе обов’язково приведутьОльгу  до бажаного результату. Перші покупці в неї вже з’явилися.

Проект "Інтерактивне навчання для внутрішньо переміщених кримчан у м. Львів - запорука їх інтеграції та адаптації в кризовій ситуації" здійснювався у партнерстві з ГО "Кримська хвиля" та Львівською ОДА за сприяння МЗС Німеччини, Інституту міжнародного співробітництва Німецької асоціації народних університетів (DVV International) та ГО "Інформаційно-дослідний центр "Інтеграція та розвиток".


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі