Децентралізація в Україні: що, як і коли

11/06/2014

Відповідно до Європейської Хартії Місцевого Самоврядування від 15.10.1985 р., місцеве самоврядування - гарантоване державою право та реальна здатність самих територіальних спільнот громадян та сформованих ними органів самостійно та під свою відповідальність вирішувати окрему частину публічних справ. Органи місцевого самоврядування визнано однією з головних підвалин будь-якого демократичного режиму.

Враховуючи обраний Україною євроінтеграційний курс та прагнучи покращити соціально-економічний стан територіальних громад (села, селиша, міста, района, област), 1 квітня 2104 року Кабінет Міністрів України видав розпорядження "Про схвалення Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні".

За словами голови Борівської районної ради (Харківська область) Євгена Жука, сам факт схвалення Концепції реформи місцевого самоврядування урядом доводить існування реальної політичної волі у вищого керівництва держави щодо завпровадження даної:

"Схвалена урядом Концепція передбачає п'ять основних нововведень:
- запровадження трьохрівневої системи адміністративно-територіального устрою України (область, район, громада з повсюдністю місцевого самоврядування);
- вибори територіальною громадою представницького органу - ради, які, у свою чергу, сформують виконавчі комітети (виконкоми будуть виконувати функції існуючих адміністрацій);
- ліквідацію державних адміністрацій і створення натомість державних представництв з виключно контрольно-наглядовими і координаційними (а не виконавчими) функціями;
- передачу функцій виконавчої влади від місцевих адміністрацій виконавчим органам рад відповідного рівня. Розподіл повноважень між органами місцевого самоврядування за принципом субсидіарності і наділення саме громад максимально широким колом повноважень;
- забезпечення повноважень органів місцевого самоврядування необхідними фінансовими ресурсами, в тому числі через їх участь в загальнодержавних податках".

Останній пункт, на думку Є.Жука, наразі більш, ніж актуальний:

"50% бюджетів громад країни є дотаційні. Взяти, наприклад, наш район: на його території знаходиться  9 газових свердловин, а сільради продовжують залишатися дотаційними. Тому податки й треба перерозподілити.

З серпня 2013 р. Державна казначейська служба України "пропускала" платежі лише по заробітнім платам та енергоносіям, але жодних виплат не здійснювала. Було таке, що два тижні в раді не було світла, Укртелеком відключав телефон. По великому рахунку, близько року органи місцевого самоврядування живуть за злиденними законами.

Щодо вирішення нагальних проблем моєї територіальної громади, один із способів отримання необхідного фінансування - співпраця з міжнародними організаціями (отримання цільових грантів). Тут є важливий й красномовний факт - програми іноземних донорів передбачають співфінансування: тобто мінімум 5% вартості проекту має покриватися громадою. Траплялося так, що люди (у тому числі ті, які живуть в селах) могли профінансувати 10%. Це свідчить про готовність самих людей інвестувати у свій власний добробут, розвиток та майбутнє (оскільки місцеві бюджети через контроль та ліміти з боку центральних органів влади майже чи повністю порожні).

Завдяки спільним зусиллям ми реалізували чимало програм за підтримки ПРООН, Корпусу Мира США, польських та американських інституцій. На отримані кошти ми втілили економічні, освітні, екологічні проекти у Борівському районі", - говорить голова Борівської райради.

 

Прикладом успішної децентралізації державного управління можуть слугувати такі країни, як Данія та Швеція. Чимало ефективних зусиль у напрямку забезпечення територіальних громад широкими повноваженнями доклало керівництво країни-сусідки України - Польщі.

"Однією з потенційних проблем (ризиком) децентралізації влади в Україні може стати некомпетентність службовців місцевого самоврядування (рівень освіти, володіння азами комп'ютерних навичок; недостатні знання в галузі менеджменту, тощо). Саме у Польщі можна повчитися вирішенню даних питань. Я, як голова райради, тісно співпрацюю з польським фондом "Відкритий діалог". Наразі розглядається можливість реалізації навчальних програм для голів сільрад Борівського району з відвіданням ними територіальних громад Польщі", - ділиться своїми планами Є.Жук.

Коментуючи схвалену Кабінетом Міністрів України Концепцію, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов наголошує на тому, що навіть з прийняттям політичних документів, слід орієнтуватися на Європейську Хартію місцевого самоврядування, яку Україна ратифікувала в 1997 році, чим взяла на себе міжнародні зобов'язання, в тому числі процедури забезпечення ефективного місцевого самоврядування: "Для цього є два етапи. Перший - це зміна законодавства (законопроекти, які треба приймати у Верховній Раді), другий - змінити Конституцію". 

Перше голосування Верховної Ради України щодо внесення змін до законодавства про місцеве самоврядування заплановане на червень 2014 року, друге - на жовтень. Для схвалення того чи іншого законопроекту потрібно 300 голосів народних депутатів.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі