Романтична подорож Україною

09/02/2016

Парк Шенборна - с. Тур'я-Пасіка, Перечинський район, Закарпатська область

Парк обирають не лише ті, хто хоче освідчитись в коханні, чи просто походити тримаючись за руки околицями посеред гір, водойм, в романтичній атмосфері, але й ті, хто шукає натхнення, та можливість насолоджуватись навколишньою красою

На територію парку приходять різні пари, ті хто вже закохані, чи ті, хто прагне в цьому освідчитись, ті хто  щойно одружився, та й ті, хто разом живе багатьох років.

 

Тунель кохання - смт.Клевань, Рівненська обл.

Цей ботанічний феномен виглядає романтично в будь-яку пору року.
Зовні – це зелений тунель у лісовому масиві, утворений деревами та кущами, які сплелися між собою, та утворили дивовижний щільний тунель арочної форми.
Легенди свідчать, що колись тут жили українські Ромео і Джульєтта, чия безмежна любов закінчилася трагедією, а на місці загибелі закоханої дівчини виник Тунель кохання - як символ прекрасного почуття довжиною у вічність.

 

Острів закоханих  - м.Тернопіль

Острів закоханих, розташований посеред Тернопільського ставу, вважається одним з найкрасивіших і романтичних місць в Україні.
Сам острів створили під час відновлення ставу після Другої Світової війни.
Подейкують, що якщо закохані будуть довго вдивлятися в дзеркальну гладь води, то зможуть побачити там своє майбутнє.

 

Софіївський парк - м.Умань, Черкаська обл.
Парк створений польським магнатом Станіславом Потоцьким, який присвятив його своїй коханій дружині Софії. Парк насичений цікавими місцями, пам'ятниками та спорудами: численні гроти, водоспади, альтанки, а також архітектурні композиції до поем Гомера. Крім піших прогулянок, можна здійснити прогулянку підземною річкою Стікс; покататися на човні по озеру, навколо острова Кохання; проїхатися в кареті, запряженій кіньми. 

 


Годинник та міст закоханих  - м.Запоріжжя
Міст закоханих у Вознесенівському парку – найпопулярніше місце у Запоріжжі. 
Годинник встановлений в 2003 році. Спочатку він слугував в якості міських "курантів", але пізніше його зробили музичними - щогодини він грає уривок з пісні "Коли весна прийде, не знаю...", що вважається неофіційним гімном міста Запоріжжя. Місцеві молодята внесли його до списку must to visit у день весілля.

 

Фонтан "Амур" на Алеї закоханих - м.Дніпропетровськ
Алея кохання у Дніпропетровську особлива. Тут є і лавка Виснажливих очікувань, і алея Приємних зустрічей, і мідний "Рушник". Останній виблискує під самісінькими стрілами "Амура" – скульптури фонтану, який довершує романтичну композицію.

 

Острів кохання - Івано-Франківськ

Згідно з однією із легенд острів утворився від великого кохання польської панни і хлопця-слуги. Вони таємно зустрічалися, але батько хотів віддати доньку за польського пана. Тоді закохані вирішили тікати і заховались у болоті, яке було тут раніше. На ранок болото висохло, утворивши маленький острівець з вербами, який омивала чиста вода. Так в Івано-Франківську з'явився острів, на якому живе кохання.

 

Дендропарк "Олександрія" - м.Олександрія, Київська область

Родзинка й візитна картка міста, був заснований графинею Олександрою Браницькою в 1793 році.
Загальна протяжність алей парку - понад 20 кілометрів. Весь парковий комплекс покреслений алеями, які утворені дубами, ялинами і кленами, серед яких безліч дерев 200-річного віку. Парк "Олександрія" вражає своєю грандіозністю, красою, чистотою і затишком.

 

Олеський та Підгорецький замки - Львівська область

Музеєм-заповідником "Олеський замок" можна ходити годинами, розглядаючи його галереї, скульптури, ліплення, портрети, ікони, інтер`єр. Примітним місцем комплексу є парк. При володінні замком Яном Собеським та Северином Жевуським парк був засаджений різними кущами та екзотичними деревами, прикрашений фонтанами і скульптурами. Ідеальне місце для освідчення у коханні чи організації весільної фотосесії
Підгорецький замок з усіх боків оточений парком і вирізняється цілісністю художнього задуму, що робить його одним з найкрасивіших замків України. Але мабуть найцікавішим є те, що, згідно з розповідями місцевих жителів і відвідувачів, у підвалах замку живе привид жінки. Кажуть, граф Яблонський, який був власником палацу, з ревнощів закатував свою дружину і замурував її у стіні. Відтоді душа бідолашної жінки не може знайти спокою. 
 

Замок "Радомисль", Костел Св.Варвари - Житомирська область 

На сьогоднішній день замок відвідують сотні туристів з різних областей України та країн світу. Комплекс став майданчиком для проведення різних культурних заходів, фестивалів, концертів, урочистих церемоній. Люблять це місце й молодяти - досить часто у замку влаштовують весільні фотосесії та виїзні весільні церемонії.
Костьол Святої Варвари у місті Бердичеві - тут юний Фредерік Шопен грав та навчався грі на струнних інструментах, а 14 березня 1850 року о 7 годині ранку в ньому взяли шлюб відомий французький письменник-класик Оноре де Бальзак і місцева шляхтянка Евеліна Ганська.

 

Шарівський палац та Співаючі тераси - Харківська область
Шарівський палац, "Цукровий замок", "Шарівська перлина" — так називають один з найкрасивіших палацово-паркових ансамблів України. У парку є чимало віковічних дубів, які налічують по 300-500 років. А великий ставок, оточений парковими схилами, створює мальовничий пейзаж, де так і хочеться побути в тиші або прогулятися на човні.
Ще одна родзинка Харківщини - Співаючі тераси. Якщо стати поруч зі сходами обличчям до терас і тихо вимовити слова, то їх гучність збільшиться у рази. Таким чином, ваше зізнання у коханні може пролунати далеко за фруктові сади.

 

"Камінь любові" та Стара фортеці - м.Камянець-Подільський, Хмельницька область

"Камінь любові" - це камінь із Кани - невеликого містечка в Галілеї, де Ісус благословив наречених. Згідно давньої традиції, це місце вважається щасливим для закоханих. 
Кам'янець-Подільська фортеця вже давно стала місцем must to visit для місцевих молодят, романтичних пар та звичайних туристів, які відвідують "Квітку на камені".

 

Відкрите серце і лавка "Стріли Амура" - м.Кіровоград

У 2012 році компанія "Київстар" відкрила ковану арт-інсталяцію "Відкрите серце". Зареєстрована в Книзі рекордів України як найбільше серце України.
 

 

Качанівський палац та Палац Галаганів - Чернігівська область

Урочище Качанівка розкинулось на околиці села у горбистій місцевості. Верхнє плато займає палацовий комплекс будівель, які є пам'ятниками архітектури, нижнє — мальовничий парк з 12 ставками, павільйонами, скульптурами, парковими містками, «руїнами», амфітеатром. Тут збереглися паркові мости, Гірки Кохання і Вірності, «романтичні руїни» на березі Великого ставу.
До палацу Галаганів прилягає романтичний парк з великим ставком, гротом, містками і альтанками площею близько 60 га. Парк у Сокиринцях є унікальним прикладом гармонійного поєднання архітектури і ландшафту

Скульптура "Історія кохання" та міст закоханих - м.Київ

Скульптура "Історія кохання" присвячена Луїджі Педутто, італійському військовополоненому, і українці Мокрині Юрзук, вивезеної на примусові роботи. Закохані познайомилися в австрійському таборі для військовополонених, в 1943 році, а зустрілися в Києві у 2004 році.
Міст над Парковою алеєю, відомий як Міст закоханих, Малий міст Патона, Міст поцілунків - традиційне місце для освідчень у коханні і пропозицій руки і серця. Крім усіляких написів на поручнях моста час від часу з'являлися вузлики, зав'язані на пам'ять.

Інсталяція "Закохане серце", Дерево кохання та пам'ятник у вигляді обручок - м.Одеса

  

Кохання Вакули та Оксани - м.Миргород, Полтавська область 

Курортний парк розташований в самому центрі міста, вздовж річки Хорол. Рівні доріжки, безліч квітів, в маленьких озерцях качки і лебеді, а також скульптури персонажів "Ніч перед Різдвом" М.В.Гоголя.
 

Скульптура "Серце кохання", вулиця О.Кобилянської та - м.Чернівці
Скульптуру встановили 14 лютого 2006 року в Центральному парку культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка. Композицію утворюють дві половинки, в центрі яких – гойдалка.
На пішохідній вулиці О.Кобилянської, окрім затишних кав'ярень для романтичних побачень, знаходиться Палац урочистих подій для тих, хто вже визначився із вибором партнера на все життя.
 

Бібліотека, набережна - м.Херсон
Громадська бібліотека нині, будівля Центрального РАГСу. Міська набережна - є однією з улюблених місць відпочинку жителів і гостей міста. Це гарне місце, де можна вдихнути свіжого повітря, подивитися на чайок і просто відпочити. Ідеальне місце для весільної прогулянки.

 

Подільський Версаль - м.Тульчин, Вінницька область

Подільський Версаль – саме так називали палац, збудований в 1782 році французьким архітектором Лакруа. Тут гостювали такі відомі люди, як російський граф Григорій Потьомкін та останній король Польщі Станіслав Август. Навпроти палацу – величний домініканський костел, який будували за взірцем собору св. Петра в Римі. Саме в ньому Станіслав брав шлюб з Софією де Вітт – легендарною жінкою, перед красою якої схилялась вся Європа (саме в честь неї був заснований парк «Софіївка» в Умані).
 


Царська ротонда, Римо-католицький костел Святого Йосипа - Миколаївська область
Царська ротонда у Вознесенську споруджена до візиту імператора Миколи I. Альтанка з 8 колонами, які підтримують сферичний купол. Царська ротонда стоїть на центральній алеї парку ім. Островського. Парк є улюбленим місцем відпочинку жителів і гостей міста.
 

Замок Любарта - м.Луцьк, Волинська область

Найпопулярніша серед численних легенд замку – про неземне кохання його засновника, литовського князя Любарта до княгині Буші – доньки останнього з роду Данила Галицького князя Лева ІІ. Навіть коли у Любарта була вже нова дружина та діти, він дуже сумував за Бушею, постійно прикрашав квітами її могилу. Лучани палко вірять у цю історію, тому місцеві молодята обов’язково приїздять до замку і підіймаються на башту, щоб взятися за руки та помолитися. Кажуть, цей ритуал з’єднує серця закоханих на все життя.

 

Палац Надаржинських-Голіциних-Кенігів - м.Тростянець, Сумська область
За палацом розташована Алея Закоханих з виставкою дерев’яної скульптури.

 


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі