Смак, колорит, оригінальність - 10 областей показали у Києві свій туристичний потенціал

02/06/2015

Відвідувачі І Всеукраїнського туристичного фестивалю "У гості до українців", який 30-31 травня відбувся у київському Ботанічному саду ім.Фоміна, мали змогу не лише познайомитися з туристичними можливостями 10 областей України, але й у комплексі оцінити та обрати найоригінальніші й найзмістовніші локації, які облаштували делегації.

Отже, "Найромантичнішою локацію" було обрано експозицію від Кам'янця-Подільського.

Експозиція від Сумської області, за оцінкою гостей, перемогла у категорії "Найоригінальніша локація".

Експозицію від команди з Житомирської області назвали "Найзмістовнішою локацією".

"Найбагатшою на вироби локацією" було обрано експозицію з Рівненської області - вироби з бурштину, дерева, різнобарвні ляльки-мотанки.

Експозиція "Луцьк - серце Волині" перемогла у номінації "Найколоритніша локація" - унікальні вироби із соломи, солодкі пряники, мед, косметика на основі продуктів бджільництва, виставка цікавих музичних інструментів.

Команда з Тернопільської області облаштували "Найбільшу локацію".

"Наймініатюрнішою локацією" стала експозиція від міста Чернігова, хоча й інтерес з боку гостей до міста легенд був високий.

Експозиція від Кіровоградської області була названа як "Найнеочікуваніша локація" здебільшого через оформлення майданчика площинними ляльками від майстрині Олександри Пренко.

Експозиція Одещини туристичної стала "Найтеплішою локацією".

"Найінтерактивнішою експозицією" гості назвали Музей живої історії "Хутір Савки", який розміщувався на локації Київщина туристична.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі