"Незабутня Квітка" на сцені Національної опери України

12/03/2017

4 квітня на сцені Національної опери України відбудеться концерт з нагоди 10-річчя україно-американського благодійного проекту "Незабутня Квітка", присвяченого американській співачці українського походження Квітки Цісик.

Участь у концерті візьмуть як українські виконавці, так й американські.

Важливою складовою концерту стане використання оригінальних голосових фонограм Квітки Цісик та унікальне архівне відео.

Під час концерту, 4 квітня (день народження Квітки Цісик) буде здійснена основна місія проекту - передача 100 000 грн. для придбання пересувного мамографа "Квітка" для профілактики і лікування раку молочної залози серед жінок Києва.

Україно-Американський благодійний проект "Незабутня Квітка" був започаткований продюсером українського походження Алексом Гутмахером у США у 2007 р. та реалізується за сприяння Україно-Американської Координаційної Ради.

Оскільки усі жінки сім’ї Цісиків померли від страшного діагнозу – раку грудей, усі концерти проекту проводяться як соціально-благодійні. Тому кожний захід є не лише культурно-мистецьким, освітнім, а спершу - благодійним. Частина коштів від продажу квитків завжди перераховується в онкоцентри - для профілактики та лікування раку молочної залози серед жінок України. Найвагомішим результатом з часу започаткування проекту у 2007 році стало придбання пересувного мамографа для Вінниччини, який  має назву "Квітка".


Більше відео
Коментарі