Не борщем єдиним: українець підкорив італійців піцою

23/11/2016

Вперше до піцерії Андрій Злотко потрапив неповнолітнім юнаком, коли переїхав в Італію після закінчення школи. Спочатку мало, що виходило. Андрій довго спостерігав за професіоналами на кухні, практикувався. Сьогодні Андрій - професійний піцайоло, директор піцерії Mastro Pizza у Римі, переможець італійського конкурсу піцайоло в номінації "Pizza alla palla", повідомляє газета Експрес.

Які особливості цієї професії?

Піцайоло вимішує тісто лише руками, жодні качалки чи електричні комбайни не допоможуть зробити ідеальне тісто. Окрім того, треба стежити за температурою тіста: влітку вона має становити 19 градусів, взимку — 23. Саме таке тісто можна вважати досконалим. В холодильнику розкачаний корж має зберігатися мінімум вісім годин, в ідеалі — дві доби. Таким чином тісто "доходить" і має добру форму.

Наша робота — це не просто крутити тісто на пальці і кинути його у духовку. У наші обов'язки входить: прибирати поверхні кухні, стежити за продуктами, які додаються до страви (за тим, щоб вони правильно зберігалися та не зіпсувалися).

Скільки заробляє піцайоло?

Менше 30 євро на день піцайоло в Італії не заробляє, у середньому - 50-60 євро в день.

При якій температурі випікають піцу?

У більшості — 200-250 градусів. Пекти при такій температурі піцу слід впродовж 10-12 хвилин.

Товщина ідеального коржа піци це?

Існує два варіанти товщини коржа. В римській піці - 0,5 мм, в неаполітанській - 2-3 см. 

А от якщо вам подають піцу на коржі товщиною з аркуш паперу, то знайте — це вже пьядіна, італійський відповідник налисників. Від піци ця страва вже далека.

Скільки піц може видати піцайоло за зміну?

Бували дні, коли ми за вечір видавали 750 піц на декілька осіб. Мій особистий рекорд - 174 піци за три години. А траплялись випадки, коли двоє з товаришем видавали 200 піц за годину.

Які види піци існують?

Загалом є три види. Alla palla, тобто приготована "на лопаті" - довга прямокутна піца. Другий вид — це піца на бляшках, або на залізному деці. Має переважно прямокутну або квадратну форму. Третій вид — це звичайна кругла піца, яка дуже популярна в Україні.

 


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі