"НІБУЛОН" продовжує відкривати для України нові горизонти

16/03/2014

За 2013 календарний рік експорт компанії «Нібулон» (м.Миколаїв) склав більше 4 млн. тонн, цьогоріч керівництво планує покращити свої показники на 1 млн.тонн.

У 2014 році компанія продовжить відкривати для себе й України нові горизонти експортної діяльності. У планах - продовження співпраці з такими країнами, як Ірландія, В'єтнам, Південна Корея, Куба та ін. Досягти поставленної мети допоможе власний вантажний флот. Зокрема, буксири проекту POSS-115 і несамохідні судна проекту NBL-90 забезпечують сьогодні великі обсяги перевезень українськими річками. У навігаційному сезоні 2014 останній склав уже майже 177 тис. тонн (у тому числі і на експорт).

З серпня 2013 року на зовнішньому рейді Миколаївського морського торговельного порту продовжує свою роботу самохідний плавучий кран «Святий Миколай». За 30 тижнів роботи ним довантажили з несамохідних суден понад 556 тис. тонн пшениці, ячменю, кукурудзи та інших культур.

Крім водних перевезень, «Нібулон» активно використовує і залізничний транспорт, організовуючи маршрути в рамках меморандуму про співпрацю з «Укрзалізницею». Починаючи з січня 2014 року, вже було створено 42 маршрути і перевезено 147 тис. тонн продукції.

Більше інформації про компанію "НІБУЛОН" можна отримати на офіційному сайті.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі