Найуспішніший художник України відкрив виставку й заснував премію

22/03/2016

У Cultprostir Hub, який розташований в Музеї Історії Києва, триває виставка робіт найуспішнішого українського художника Анатолія Криволапа. На виставці "Музейна колекція" представлено понад 60 робіт.

Анатолій Криволап очолює рейтинг найуспішніших українських художників. Працює в техніці нефігуративного живопису, сміливо поєднує яскраві кольори. Свій стиль характеризує як медитативний пейзаж. З 2010 по 2015 рік на вітчизняних і міжнародних аукціонах було придбано 18 його картин на суму $771 180. Попри успіх і визнання за кордоном залишати Україну художник не збирається - рідна земля надихає митця найбільше.

Цьогоріч Анатолій Криволап вирішив заснувати премію для студентів вищих мистецьких навчальних закладів: "Її мета - підтримати високий рівень майстерності молодих людей. Премія буде давати можливість поїхати в художні столиці, подивитися музеї, що дуже корисно для академічного навчання".

Переможці будуть визначатися у трьох номінаціях: живопис, графіка і пластичне мистецтво. Вони отримають $5000. Кошти на підтримку молодих художників А.Криволап виділив особисто.

Виставка "Музейна колекція" триватиме до 19 травня.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі