На Волині зберуться трейдери з 20 країн

08/04/2014

У червні 2014 року Волинську область відвідають представники посольств закордонних держав, акредитованих в Україні, та міжнародних організацій з близько 20 країн світу. Делегати візьмуть участь у виїзному засіданні Міжнародного Трейд-клубу в Україні.

У рамках заходу відбудеться презентація економічного потенціалу регіону, окремих інвестиційних проектів, зокрема, у таких сферах, як сільське господарство, переробна і харчова галузі, машинобудівна, деревообробна, легка і хімічна промисловість, а також рекреаційно-туристична сфера.

Міжнародний трейд-клуб - громадська організація, яка була створена у 1992 році за ініціативою іноземних дипломатів та сприяння колишнього Міністерства зовнішніх економічних зв’язків в Україні. На сьогоднішній день клуб об’єднує керівників та співробітників відділів з торговельно-економічних питань майже 60 посольств іноземних країн і міжнародних організацій, акредитованих в Україні. Президентом Трейд-клубу є Перший секретар Посольства Словацької Республіки в Україні Соня Крайчова.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі