На Трійцю в Древньому Києві будуть ворожити й плести вінки

04/06/2014

7 червня в Древньому Києві відбудеться ІІ Міжнародний фестиваль слов’янських сучасних культур "Славниця", організаторами якого виступили Міжнародний телевізійний фестивальний рух дитячої творчості "TVStart" та "Парк Київська Русь".

У програмі: виступи хореографічних колективів народного, естрадно-спортивного, бального та сучасного танців, пісні у виконанні хорових колективів, вокальних ансамблів та сольних виконавців. Також свою майстерність покажуть дитячі театри моди і студії модельного мистецтва, циркові та образотворчі студії.

На святкування Трійці, 8-9 червня, у Парку можна буде не лише побачити яскраві театралізовані постановки і захоплюючі виступи кінного театру, а й узяти участь в оздобленні середньовічного міста зеленню, сплести барвистий віночок з трав і зробити обереги, поворожити на долю.

Також у програмі слов'янські ігри та конкурси: бої на мішках, перетягування канату, середньовічні квести, стрільба в тиру; а також можливість відвідати конюшню та скористуватися костюмерною.

Древній Київ у «Парку Київська Русь» розташований в селі Копачів Обухівського району Київської області. Дістатись можна маршрутними автобусами від станції метро "Видубичі" або власним транспортом.

Деталі на сайті: www.parkkyivrus.com


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі