На навчання у Кембріджі 8-річний Іванко заробляє, виготовляючи авторські прикраси

28/12/2015

Він навчається у школі, займається карате, плаванням, вивчає англійську та угорську, вчиться грати на гітарі; любить, англійську, математику та фізкультуру; рідко проводить багато часу з однолітками, адже весь свій вільний час 8-річний Іванко Чорней зайнятий творчістю - виготовленням філігранних прикрас з полімерної глини. 

Спочатку виготовлення прикрас було для хлопчика не менш, ніж хобі, проте після прочитання книги "Пес на ім’я Мані, або Абетка грошей" відомого фінансиста Бодо Шефера захоплення Іванка переросло у маленький бізнес.

"Щойно Іванко її прочитав, сказав, що хоче заробляти гроші, щоб реалізувати свою мрію - навчатися у Кембриджі", – говорить мама Іванка.

Щоб виготовляти якісні прикраси, маленький ювелір переглянув чимало майстер-класів в youtube. Ідеї майбутнього витвору приходили до хлопця під час роботи. Поряд із звичними виробами можна побачити й досить цікаві та оригінальні, адже Іванко любить експериментувати, гратися з кольорами, використовувати різні техніки. А згодом юний майстер планує розширити поле своєї діяльності й почати виготовляти прикраси з епоксидної смоли. 

Плани на майбутнє в Іванка грандіозні - стати відомим ювеліром й започаткувати власну лінію прикрас.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі