На конкурсі Microsoft Україна здобула призові місця

19/03/2014

На дев'ятому Міжнародному освітньому Форумі, який нещодавно відбувся в Барселоні, компанія Microsoft вручила нагороди "Educator Award" двом вчителям з України. Зокрема, Анні Дудич, викладачці кіровоградської гімназії «Гармонія» (третє місце у номінації "Спільна робота") та Ярославу Киричку, педагогу київського технічного ліцею НТУУ «КПІ» (друге місце в номінації «Гендерна рівність»).

Анна представила проект «Казки народів світу» - можливість школярам ближче познайомитися з культурними надбаннями різних країн світу за допомогою народних казок. В рамкам проекту діти розігрують та ілюструють улюблену казку у формі , наприклад , сценічної постановки , лялькового театру і т.п. 

Вчитель з Києва разом з іншими членами своєї міжнародної команди - колег з Кіпру, Єгипту, США та Росії здобули перемогу в «Освітньому марафоні». Завданням команди було запропонувати й розробити рішення проблеми гендерної нерівності в різних країнах світу через сучасні інноваційні технології в навчанні.

Щорічний Міжнародний освітній Форум компанії Microsoft - один з найбільших технологічних подій у сфері освіти. У 2014 році ця дискусійна площадка для обміну досвідом між найбільш інноваційними вчителями зібрала 1100 педагогів, керівників навчальних закладів та представників державних освітніх структур з понад 80 країн світу.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі