На Михайлівській площі встановлять колесо огляду

15/10/2016

19 грудня, в День Святого Миколая, на Софійській площі у Києві відбудеться урочисте відкриття головної ялинки країни.

26-метрову зелену красуню привезуть з Івано-Франківської області. Ялинка буде прикрашена 3 км гірлянд з 42 000 вогників, а також яворівськими іграшками - символом новорічно-різдвяних святкувань 2017 року.

На Михайлівській площі буде встановлено колесо огляду висотою 21 м, яке привезуть із Франції; тунель бажань довжиною понад 20 м, величезні крижані скульптури, каруселі і високі гірки, на яких зможуть покататися не тільки малюки, а й дорослі, адже висота гірки - 10 м.

Працюватиме й Новорічний Kinder-майданчик, де на наймолодших гостей чекатимуть чудові фото-зони, різноманітні ігри та святковий потяг.

Усіх гостей святкового ярмарку зустрічатиме величезний новорічний олень, біля якого кожен бажаючий зможе сфотографуватися.

У Новорічну ніч відбудеться світове шоу та святковий концерт, під час якого лунатимуть не лише українські пісні, але й європейські хіти. До речі, на головній сцені у період свят відбудеться 14 концертів, участь в яких візьмуть 4000 артистів.

Варто відзначити, що новорічна програма розпочнеться 15 грудня - на Володимирському проїзді та Михайлівській площі запрацює ярмарок та Місто Майстрів, де будуть зібрані найкращі митці з усієї України. На ярмарку можна буде купити іграшки з натуральних матеріалів, предмети, оздоблені українськими орнаментами, ялинкові прикраси, солодощі, тощо.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі