На Київщині відкривається школа майбутнього

26/08/2016

На базі Путрівського навчально-виховного комплексу (Васильківський район, Київська область) відкривається школа майбутнього, пише БЦ News.

За словами першого заступника голови Київської обласної державної адміністрації Льва Парцхаладзе, нова концепція навчання та виховання школярів в області буде повністю відрізнятися від існуючої та заснована на 4 принципах: новий креативний простір, новий контент, нові технології та новий менеджмент.

"Сьогодні майже дві третини школярів не хочуть ходити до школи, їм нецікаві ані матеріал, який дають вчителі на уроках, ані приміщення, де вони проходять. Ми з відповідальністю підійшли до створення нової концепції. Українські школярі заслуговують на те, щоб отримувати якісну та корисну освіту європейського зразка", - додав Лев Парцхаладзе.

В основі пілотного проекту - досвід Фінляндії, де школа майбутнього скоріше нагадує сучасний цікавий арт-простір, ніж звичайну школу. Навчання школярів буде орієнтоване не на сухі знання, а на вивчення необхідної, цікавої інформації, яка знадобиться для їх майбутніх професій. Завдяки новим технологіям і методикам діти швидше засвоюватимуть нову інформацію та отримуватимуть більше практичних знань.

Наразі педагогічний колектив пілотної школи проходить тренінги та семінари з підвищення кваліфікації за двома сучасними напрямами: уроки-кейси та інформаційні технології. 

Фото: Володимир Співаківський


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі