Мультфільм - як спосіб здобути базові економічні знання

03/09/2014

Черговий набір до БізнесШколи ЮніорБанку стартував в Україні. Учнем школи може стати дитина будь-якого шкільного віку, для цього потрібно подати заявку на сайті.

"Цього року ми розширюємо програми фінансової грамотності. З’явиться декілька нових цікавих практичних занять, найкращі учні зароблятимуть бали, які потім зможуть обміняти на електронні ґаджети та інші подарунки. За підсумками року учні зможуть поборотися за звання "Фінансовий геній" і отримати можливість за рахунок банку навчатися у вищому навчальному закладі", - пояснює керівник БізнесШколи ЮніорБанку Світлана Нікітіна. 

Навчання проходитиме у різних форматах: мультфільми, презентації, ігри й навіть соціальна мережа юних банкірів. Для наймолодших школярів розроблено мультиплікаційно-ігрова програма навчання, а для старшокласників – практична програма з вивчення економіки, бізнесу та фінансів. Унікальна пластикова Картка ЮНІОРА, яка випускається за згодою та під контролем батьків, дає учню можливість не лише користуватися банківськими послугами, а й спілкуватися з однолітками по всьому світі.

Освітня програма ЮніорБанку стартувала в Україні у 2009 році, на сьогоднішній реалізується також у Грузії та Латвії та об’єднує понад 530 000 школярів.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі