"Місто щасливих людей" у пам'ять про Кузьму облаштують у Львові дніпропетровці

05/01/2016

Студія Decorkuznetsov з Дніпропетровська облаштує у Львові інтерактивний суспільний простір "Місто щасливих людей" -  у пам'ять про Кузьму Скрябіна. Простір стане своєрідною платформою, на якій талановиті й активні люди зможуть представити свої творчі роботи у сфері музики, освіти та образотворчого мистецтва.

Decorkuznetsov спеціалізується на предметному і інтер'єрному дизайні. У 2015 році студія отримала авторитетну в області дизайну нагороду Red Dot Design Award, надану європейським інститутом "Центр дизайну в Ессені" за проект Smart Door (розумні двері).

На участь у конкурсі  були подані проекти зі Львова, Києва та Дніпропетровська.

Проект переможців передбачає створення інтерактивного суспільного простору з функціями імпровізованої сцени, лавок, паркування велосипедів, арт-об'єктом "Нерв", арт-об'єктами з дерева і металу, різнопланового освітлення: "Пульс, ритм, нерв, рух, боротьба, звукові і голосові вібрації - це образи, які ми використовуємо в нашому проекті. Діяльність Кузьми Скрябіна була досить багатогранна і ми намагалися виразити на невеликій ділянці землі в образах його творчість і силу впливу".

Конкурс фінансує Благодійний фонд імені Кузьми Скрябіна, а також бюджет міста.

Замовлення та розробка робочого проекту заплановані на першу половину 2016 року, восени мають розпочатися підготовчі роботи.

Реалізація проекту - 2017-й рік.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі