"Мотор Січ" уперше виходить на європейський ринок

28/03/2015

У 2014 році АТ "Мотор Січ" спрямувало свою діяльність на збільшення обсягів виробництва та реалізації продукції, розробку та освоєння серійного випуску нових виробів, розширення ринків збуту і отримання максимального прибутку (чистий прибуток за минулий рік склав понад 1,5 млрд.грн).

За словами президента товариства В'ячеслава Богуслаєва, підприємству вперше вдалося вийти на європейський ринок. Обсяг продукції склав майже 10 млрд.грн. (зростання - 96,4%).

"Мотор Січ" уклало (деякі ще знаходяться на стадії підписання) низку контрактів на поставку і ремонт авіадвигунів у цьому році (у тому числі з австрійською компанією Diamond Aircraft на постачання двигунів АІ-450С (100-300 на рік) для літака DA50-JP7). У поточному році підприємство також продовжить співробітництво з партнерами з далекого зарубіжжя та України - країнами Південно-Східної Азії та Латинської Америки, активно розвивається вертолітний програма.

АТ "Мотор Січ" - історія підприємства почалася в 1907 році. Підприємство випускає надійні авіаційні двигуни і газотурбінні установки, які є конкурентними на світовому ринку. Продукція підприємства експлуатується на літаках і вертольотах різного призначення у понад 100 країнах світу.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі