Молодим мамам Вінниці допоможуть стати бізнес-леді

27/03/2014

На базі Вінницької центральної міської бібліотеки ім.Бевза в рамках програми "Бібліоміст" буде реалізовуватися проект "Бізнес-мама - це реальність". Його мета -  підвищити рівень професійності молодих матерів та надати їм інформацію про принципи створення та ведення бізнесу.

Для участі у проекті буде відібрано 20 заміжніх жінок, які вже мають ідеї щодо розвитку власної справи, однак потребують додаткових знань, практичних навичок та необхідної інформації для відкриття бізнесу. Очікується, що після закінчення проекту щонайменше 40% жінок розпочнуть та будуть ефективно розвивати свій бізнес.

Проект передбачає проведення:

- зустрічі з успішними бізнес-леді на тему "Переймаємо досвід: успішна бізнес-мама – це реальність";

- 2 вебінари: "Time-менеджмент для матерів: як поєднати сімейне благополуччя та успішну кар’єру" та "IT-технології для розвитку бізнесу";

- 3 тренінги: "Лідерство як спосіб самоактуалізації та самореалізації особистості", "Від ідеї до реальних кроків: розробка ефективного бізнес-плану" та "Знання законодавства – запорука правильного та ефективного ведення бізнесу";

- семінар "Cприяння центру зайнятості у започаткуванні власної справи" та практичне заняття "Захист мого бізнес-плану";

- експертиз створених бізнес-планів.

Ініціативу будуть втілювати: громадська організація "Територія мам", Вінницька ЦБС, проекту "Mamaclub.ua" за сприяння управління у справах сім’ї і молоді Вінницької ОДА.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі