Молодь з 6 країн фотографуватиме мир та культурний діалог

10/02/2015

З лютого по жовтень 2015 року молодь з України, Вірменії, Азербайджану, Туреччини, Грузії та Росії візьме участь у міжнародному соціальному проекті "Eyes of Cultures", мета якого - налагодження стійкого діалогу між молодими людьми з країн-учасниць та сприяння зміцненню миру в Кавказькому регіоні через фотомистецтво.

Ідейним натхненником проекту виступив громадський активіст, громадянин Туреччини Зек Дундар. 

Проект проходитиме у три етапи:

- конкурсний відбір учасників, які будуть подорожувати Україною, Грузією та Туреччиною у пошуках незвичайних знімків на тему миру й культурного діалогу між країнами-сусідами;

- навчальний тренінг для всіх учасників у м.Кобулеті (Грузія) й підготовка фоторобіт до фотовиставок (4-18 червня 2015 р.);

- фотовиставки в Києві та Стамбулі.

Найкращі світлини увійдуть до фотокниги та будуть надруковані як поштові листівки.

Презентація проекту відбудеться 13 лютого 2015 року о 15.00 у Києві (вул. Бассейна 12, FreeGen Space (ст.м. Палац Спорту).

Контактні особи: Зек Дундар (Туреччина), https://www.facebook.com/zek.dundar та Анна Кривопишина (Україна), https://www.facebook.com/anna.kryvopyshyna.

За перебігом реалізації проекту можна спостерігати за ФБ-сторінкою: https://www.facebook.com/eyesofcultures?pnref=story.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі