Молоді українські бренди (ч.3)

18/12/2014

doob.vosk (сумки з дерева)
doob - лінійка дерев'яних клатчей-книг бренду vosk. Проект був створений дизайнером Настею Воск.
Основа клатчей - липа і береза, які обтягаються полотном, натуральною або штучною шкірою. За бажанням сумку можна доповнити ручкою-ланцюжком.
У планах дизайнерки розпочати співпрацю з українськими ілюстраторами, які будуть малювати обкладинки для хендбегів.

SergeyProskurnya (жіночий одяг)
Сергій Проскурня дебютував на Lviv Fashion Week у 2013 році з виробами з офіцерського сукна. У колекції були представлені лаконічні жіночі пальта і сукні.
Зараз дизайнер працює над створенням одягу, який є міксом ніжного мережива і грубої тканини.


OzeriankoBags (
сумки та аксесуари зі шкіри)

Працювати зі шкірою Даша Озерянко почала у 2010 році. Спочатку були індивідуальні та фабричні замовлення на розпис. А в 2012 році з'явилася перша колекція клатч. Асортимент складається з дорожніх і повсякденних сумок, клатчей, рюкзаків, тікет-кейсів, холдеров для документів і ноутбуків.


N&M (чоловічий і жіночий одяг)
Бренд N&M з'явився в 2014 році. Його засновниці Маша Косенко і Саша Нікітіна створюють лімітовані колекції за помірними цінами.
Нові моделі футболок, регланів, світшоти і пальто з'являються раз на декілька тижнів.


Lavichuza Enamel (ювелірні вироби)
Назва бренду складається з прізвищ його засновників - подружньої пари Вікі і Лашу. Ювелірній справі Віка навчилася в Тбілісі в 2012 році. До цього декілька років захоплювалася писанкарством, вишивкою та етнографією, що знайшло відображення у прикрасах зі срібла Lavichuza Enamel.


Leaf (жіноча нижня білизна і одяг для дому)
Бренд жіночої нижньої білизни та одягу для дому й відпочинку Leaf Lingerie and Garments заснований в 2014 році Олею Половко. Асортимент поступово розширюється - крім білизни вже є домашній одяг, панталони і нічні сорочки для молодих жінок, які годують дітей.


Джерело

Молоді українські бренди (ч.2)


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі