"Молитву за Україну" покажуть у восьми країнах світу

06/08/2014

У Києві відбувся допрем’єрний показ фільму "Молитва за Україну", який був створений компаніями Pray for Ukraine Production (США), UkrStream.TV (Україна) та SPN Production (Украина), Спільнобачення (Украина). Також до кінопроцесу долучилися Selena Films, Yes FX Production, Tabor Production, Best Record Studio, BD8Studio, KinoTur, Le Doyen Studio, 5 канал, Еспресо ТБ, Радіо Свобода, Прес-центр Майдану, Нічна варта Майдану, ЄвроМайдан PR та інші.

"Це фільм - історія, яку неможливо переписати. Ми все це бачили на власні очі, самі брали участь у подіях. Я б хотіла, щоб цей фільм побачили якомога більше людей у світі", - зазначила Марина Порошенко, яка також відвідала показ.

Прем’єра фільму відбудеться у вересні 2014 року у рамках кінофестивалю у Торонто. Після цього кінострічкі помандрує до Нью-Йорку на документальний фестиваль та фестиваль "На премію режисерської гільдії в Голівуді", Варшави, Лондону, Токіо, Калькутти, Абу-Дабі.

"Фільм має стати рупором незалежної України для всього світу. "Молитва за Україну" - це культурний пам’ятник тим, хто ціною свого благополуччя, здоров’я і навіть життя відстоював свої права та права своїх дітей на гідне майбутнє у власній країні", - зазначив режисер Євген Афінієвський.

Український глядач побачить фільм 21 листопада у день початку Революції гідності.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі