Міжнародний фестиваль кінно-трюкового мистецтва "Кентаври-2016"

14/04/2016

23-24 квітня у "Парку Київська Русь" відбудеться фестиваль "Кентаври-2016".

Фестиваль об'єднує найкращих кінних каскадерів України, які часто і успішно представляють Україну на міжнародних змаганнях і беруть участь у світових шоу-програмах. Організатори фестивалю - "Парк Київська Русь", Об'єднана Ліга професійних кінних каскадерів України.

Протягом двох днів відважні вершники і вершниці, дорослі і зовсім юні змагатимуться в мистецтві джигітовки, а також у віртуозній їзді в упряжках. Учасники продемонструють дивовижні трюки: їзду догори ногами, задом наперед, відразу на двох конях, вони будуть прослизати під конем, вибудовувати "піраміди". І все це на повному скаку.

Програма змагань буде чергуватися з виступами театру Древнього Києва, конкурсами та іграми для гостей Парку. Також працюватиме середньовічний тир, фотолокація історичних костюмів. Можна буде покататися верхи на коні або в екіпажі, зробити пам'ятну монету на княжому монетному дворі, сувенір своїми руками на майстер-класах з народних ремесел або купити готовий на вулиці майстрів. Серед гостей будуть розіграні призи від Древнього Києва.

Початок програми о 13:30. Ціна квитка на фестиваль "Кентаври-2016" – 150 грн, для пенсіонерів та студентів – 80 грн, для дітей шкільного віку – 50 грн, дошкільнята – безкоштовно.

Древній Київ у «Парку Київська Русь» розташований в с. Копачів, Обухівський район, Київська область. З Києва щогодини курсують маршрутки від метро Видубичі.

Деталі на сайті parkkyivrus.com

https://www.youtube.com/watch?v=kzZj2jNI8Ew&list=PLZij6DqLAkFS1oS_x6r2xBx1UHBo0VSf1&index=1


Більше відео
Коментарі