Математика з трьох років разом із Smart Koala (відео)

28/03/2018

Українська компанія Smart Koala винайшла ефективний спосіб навчання дітей математиці з раннього віку - серія із 4-х книг "Ігри Математики".

Як і попередні продукти (Розумна Ручка та серія книг для розвитку мовлення "600 перших слів", серія із 4-х світових казок) книги "Games of Math" озвучені трьома мовами, друкована мова книг – англійська. Книги містять діалоги та уроки, ігри та цікаві завдання, покликані розвивати різні навички дитини: читання, мовлення, логіку, спів, математику, малювання. До кожної книги автори підібрали понад 200 ігор, 400 завдань, 800 діалогів та 1000 нових слів для вивчення. Книги різняться складністю завдань та розраховані на дітей від 3 до 12 років. 

Нагадаємо, що в 2017 році компанія випустила свій перший продукт - Стартовий Набір "Розумна Ручка". Розумна Ручка – це високотехнологічна іграшка-гаджет. Програмне забезпечення Ручки ідентифікує нанесену в книгах інформацію та відтворює її людським голосом. За допомогою звичайного дотику Ручка озвучує звуки природи, транспорту, всі тексти та малюнки, нанесені в книгах. Ручка працює з усіма книгами компанії.  


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі