Маскарад по-древньокиївськи

31/10/2014

1-2 листопада у "Парку Київська Русь" відбудеться "Древньокиївський маскарад". На гостей чекає яскрава розважальна програма, під час якої зустрінуться бог сонця Ярило та княгиня Зима.  

У програмі: різні потіхи та забави від мешканців середньовічного міста, "дипломатичні перемовини" бога літа Ярила та княгині Зими, зимово-літній перепляс, змагання вершників за коня та багато інших.

Гості зможуть обрати собі до душі армію - Літа чи Зими - і взяти участь у стародавніх іграх на боці улюбленого персонажа та зіграти у середньовічний футбол, долучитися до слов’янського хороводу навколо вогнища, яке запалить сам Ярило, відпочити з родиною та друзями на славу.

Можна буде визначити найвлучнішого стрілка з лука у своїй компанії в середньовічному тирі, сфотографуватися в образі князя, боярина чи витязя, покататися на породистих княжих конях, виготовити оригінальні сувеніри на майстер-класах з народних ремесел і посмакувати стравами, приготованими за стародавніми та сучасними рецептами.

Древній Київ у "Парку Київська Русь" розташований в с. Копачів Обухівського району. Дістатись можна маршрутними автобусами від ст. м. Видубичі або власним транспортом.
Вартість квитків – 100 грн, пенсіонери – 50 грн, діти шкільного віку – 30 грн, дошкільники – безкоштовно.

Деталі на сайті: www.parkkyivrus.com


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі