Майстриня петриківського розпису покаже інсталяцію із 7 000 гільз "МАМАЙ – український БУДДА"

11/03/2016

З  24 березня по 4 травня у Києві триватиме виставка "Петриківський рушник"

"Петриківський рушник" – це арт-проект Асоціації майстрів народного мистецтва України, який організовано спільно з Благодійним фондом "КОЛО". Проект покликаний показати традиційний розпис з нової сакральної та філософської сторони - в контексті сучасної традиційної культури України. З давніх часів рушник є найголовнішим символом слов'янської атрибутики та української культури. Рушник супроводжує людину на усіх етапах її життя та покликаний принести добро, достаток, здоров'я та захистити від негараздів. 

На проекті будуть представлені: мальовки на папері, рушники та хустки, розписані петриківськими візерунками; картини на полотні, дерев’яні тарелі, ужиткові вироби та меблі; скрині, порцеляна з петриківським розписом, одяг від ТМ «Синій льон» з вишивкою за мотивами петриківського розпису, а також фотопроект про життя села Петриківка та інсталяція з 7 000 гільз "МАМАЙ – український БУДДА".

Свою роботу покажуть Галина Назаренко, Тамара Вакуленко, Олександр Вакуленко, Ігор Лісний, Наталія Статива-Жарко, Олена Ярмолюк, Олександр Опарій, Тетяна Гарькава та студенти Дніпропетровського театрально-художнього коледжу, спеціальності «Декоративно-прикладне мистецтво.

Виставка триватиме у Національному заповіднику "Софія Київська" (Хлібня), м.Київ, вул.Володимирська, 24.

Офіційне відкриття - 24.03.16 о 17:00. Дрес код на відкриття - вишиванка

Організатор проекту - Асоціація майстрів народного мистецтва України

Куратори проекту - Ніна Бурневіч (050)888-89-34, burnevich@gmail.com), Ігор Лісний 


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі