Made for Ukraine ківі

12/11/2014

На Закарпатті вивели сорт ківі, який можна вирощувати в українському кліматі. Кущі ківі схожі на звиклі для закарпатців виноградні, однак простіші в догляді та плодоносять щороку, бо не піддаються впливу морозів.

"Вже на третій рік після висадки саджанця ківі дає плоди. Зацвітає воно в кінці травня – на початку літа, тому, на відміну від традиційних закарпатських персиків, яблук та абрикосів, воно забезпечене від замерзання, тож кожен рік є врожайним. Плодоносить рослина десятиріччями", – розповідає біолог, селекціонер Генріх Стратон.

Один кущ ківі дає близько 25 кг плодів в сезон, якщо його коротко не обрізати – можна отримати і цілих 60 кг.

"Урожай добре збережеться аж до весни, якщо його скласти у фруктові ящики і тримати в прохолодному приміщенні з високою вологістю, аби плоди не підсихали. Звісно, з ківі можна робити варення, вино, настоянки, однак найкорисніше вживати в свіжому вигляді – вітаміну С в одному ківі в два з половиною рази більше ніж в лимоні".

У планах селекціонера зареєструвати сорт "Ківі Карпат Стратона вар. Валентайн" як сільськогосподарську культуру в Україні. Вже зроблена пробна висадка одинадцяти саджанців на найбільш північній дослідній ділянці Інституту експертизи сортів рослин для проведення досліджень (Сумська область), в тому числі морозостійкості рослини: "Сподіваюсь, що через 10-25 років в Україні будуть свої ківі-плантації і ми зможемо експортувати їх до інших країн".

Джерело


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі