Львів'янка зайнялася патріотичним вихованням сільських дітей

27/01/2014

Львів'янка Наталя Проць, голова громадської організації "Центр просвітництва та розвитку людини", реалізує проект "Духовне відродження села", який має на меті створити культурний осередок для дітей та сімей в селі Бортники (Жидачівський район, Львіська область), сформувати у місцевих мешканців почуття патріотизму та любові до рідного села, об'єднати селян задля вирішення спільних проблем місцевості.

"Село Бортники знаходиться в дуже мальовничому районі. Однак, ані природа, ані чисте повітря вже давно не радують місцевих жителів. Криза моральності та загальноприйнятих людських цінностей, зневіра в майбутнє, алкоголізм та безробіття "виховують" молодих бортниківчан. Більшість жителів села не займаються своїм саморозвитком, тут відсутні будь-які секції чи гуртки для організації дозвілля як дітей, так і дорослих", - говорить активістка.

Реалізація проекту передбачає:

- проведення занять з дітьми та їх батьками з метою формування у них лідерських якостей, особистої відповідальності, вміння публічного виступу, фінансової грамотності, готовності адаптації до змін сьогодення, пропаганди здорового та тверезого способу життя;

- організацію екскурсій та таборів відпочинку, літературних та сімейних вечорів і свят; відвідування театрів, інших культурно-мистецьких заходів та закладів; а також спортивних занять та змагань;

- проведення майстер-класів з виготовлення подарунків - речей ручної роботи; "правових хвилинок" (роз'яснення норм чинного законодавства з метою надання інформації для ефективного захисту та реалізації своїх прав, виконання обовязків).

"Я вважаю, що потрібно вірити в себе, адже завжди є надія на позитивний результат. Я вірю, що наше майбутнє - в наших руках. Все наше життя - це наш вибір і незважаючи на жодні перепони, ми повинні впевно йти до своєї цілі!" - зазначає Наталя.

Інформацію про стан реалізації проекту та проведені в рамках нього заходи можна отримати на сайті http://www.dobrodel.org.ua/posts/103.

Довідка

Наталя Проць закінчила з відзнакою юридичний факультет Львівського державного університету внутрішніх справ. Протягом навчання активно займалася науковою діяльність, була головою Наукового товариства університету, організовувала конференції, конкурси, круглі столи. Нагороджена подяками, грамотами за наукову діяльність, дипломом «Кращий студент року».


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі