Львівський тролейбус не поступається іноземним

02/10/2014

У Львові представили перший тролейбус марки "Електрон" (виготовлений спільним українсько-німецьким підприємством "Електронтранс"), особливу увагу в якому приділили безпеці руху. Її гарантують електронні системи контролю й керування, зовнішні та внутрішні камери відеоспостереження, а також дзеркала зовнішнього огляду.

Тролейбус здатен працювати протягом певного часу без контакту з мережею (на акумуляторах); кузов машини зроблений з іржостійкої сталі, а пневматична система "кнілінг" опускає платформу тролейбуса на зупинках. Для осіб з обмеженими можливостями салон тролейбуса обладнаний сигнальними кнопками та відкидним пандусом для заїзду інвалідної коляски на спеціально пристосоване місце з пасками безпеки для їх фіксації під час руху. 

Окрім цього, салон обладнаний "вандало-стійкими сидіннями", інформаційними моніторами й табло з рухомим рядком.

За словами розробників, їхній тролейбус не поступається іноземним аналогам, а його вартість - майже вдвічі менша (2 млн.грн).

Тролейбус Т19101 "Електрон" – це дванадцятиметровий, повністю низькопідлоговий міський транспортний засіб підвищеної комфортності, загальною пасажиромісткістю 106 чоловік (у тому числі 34 місця для сидіння), який повністю відповідає європейським вимогам перевезення пасажирів.

 


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі