Львів представили у мобільному додатку, аналогів якому немає в Європі

14/09/2014

Команда стартаперів TripMy (шість ініціативних людей, які почали створювати мобільні додатки туристичного путівника) презентували свою першу роботу - бета-верся путівника Львовом TripMe Lviv. Унікальність путівника у тому, що він пропонує тематичні маршрути містом, що супроводжуються короткими історіями із життя міста у різні часи. Наразі додаток доступний на iOS, незабаром з’явиться Android версія. 

"Наразі готові тематичні маршрути "Личаківське кладовище", "Кримінальний Львів", "Храми Львова" та "Книжковий форум". На стадії розробки - багаторівневий маршрут "Визвольний рух у Львові" та "Полювання на левів", – коментує СЕО Trip My Антон Півнюк.

За інформацією Антона, маршрути складалися на основі архівних та бібліотечних матеріалів, результатів опитування та аналізу контенту туристичного ринку (запитів українців). У майбутньому розробники планують створити функцію, яка надасть користувачам додатку безпосередню можливість долучитися до пошуку тем та їх формування. 

Після створення путівників найбільш цікавих міст України, українські винахідники розроблятимуть схожі додатки для країн Європи - наразі аналогів TripMe Lviv там немає.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі