Легендарний готель "Брістоль" святкує 115-річчя

26/11/2014

Наприкінці 2014 року п'ятизірковому готелю "Брістоль" в Одесі (проект архітектора Олександра Бернардацці) виповнюється 115 років. 

Свою назву готель отримав від свого австрійського "тезки", однак одеський заклад перевершив останнього не лише в оздобленні номерів, але в умовах проживання (електричне освітлення, гаряча вода, ванна і телефон в кожному номері, вишколений персонал).

На сьогоднішній день готель радо пропонує 113 розкішних номерів і номерів-люкс, фірмовий ресторан, закритий басейнн, СПА, фітнес-центр, площу понад 700 кв. м для проведення урочистих заходів, конференцій та ділових переговорів.

З березня 2014 готель увійшов до престижної групи готелів The Luxury Collection міжнародного оператора Starwood Hotels & Resorts, яка нараховує 90 кращих готелів і курортів з 30 країн світу; у закладі діє одна з кращих програм лояльності готельних мереж світу Starwood Preferred Guest (Привілейований гість Starwood).

У готелі "Брістоль" зупинялися такі відомі особистості, як лауреат нобелівської премії Іван Бунін, зірка німого кіно Віра Холодна, письменники Теодор Драйзер, Джеймс Олдрідж, Анрі Барбюс, Ісаак Бабель, легендарний співак Леонід Утьосов, актори Інокентій Смоктуновський, Андрій Миронов, Богдан Ступка, Джон Малкович, американський мільярдер Арманд Хаммер і багато інших.


Більше відео
Коментарі