Вперше в Україні London Community Gospel Choir

28/10/2016

9 листопада на сцені Національного палацу мистецтв "Україна" виступить легендарний лондонський хор London Community Gospel Choir, який підкорив і надихнув своєю творчістю весь світ.

Сміливість, драйв і магія звуку - все це протягом більше 30 років є візитною карткою колективу. Живе, багатоголосе виконання воістину заворожує, тому кожен концерт неодмінно збирає повні зали. Творчість госпел-хору - це унікальна суміш ритм-енд-блюзу і проникливого співу, приправленого фанком. 

Джордж Майкл, Джессі Норманн, Стінг, Мерайя Кері, Дайана Росс, Сер Пол Маккартні, Селін Діон, Тіна Тернер, Ерік Клептон, Том Джонс, Сер Кліфф Річард, Лайонел Річі, Род Стюарт, Джо Кокер, Сара Брайтман, Сер Ендрю Ллойд Веббер та інші артисти світової величини вважають за честь заспівати з видатними хором.

В архіві колективу спільні виступи і записи з Depeche Mode, The Gorillaz, Ніком Кейв і The Bed Seeds, Blur, Westlife, P-Diddy і багатьма іншими. Хор записав з десяток CD, декілька синглів і відеопрограм, а також саундтреки до фільмів. Також хор виступав перед Нельсоном Манделою під час його історичного візиту в Лондон; на запрошення Мадонни брав участь у грандіозної акції "Live 8".
Вибір редакції
Більше відео
Коментарі