Кухня слов'ян, лицарські забави та дитячі таланти у Древньому Києві

28/04/2014

1 травня у Древньому Києві в "Парку Київська Русь" розважальна програма "Таємниця слов’янської кухні".

Відвідувачі побачать княжу трапезу, театралізоване дійство про появу на Русі прянощів та приправ, а також зможуть взяти участь у різноманітних кулінарних конкурсах.

Гості спробують визначити вагу продуктів без ваг, із зав’язаними очима вгадати продукти, втримати якомога довше на витягнутій руці гарбуз тощо.

А ще гості дегустуватимуть мед та традиційні слов’янські напої.

У програмі також середньовічні забави, виступи кінного театру, запальні хороводи.

 

2-3 травня - виставка-показ племінних коней "Царство коней".

Під час заходу гостям буде представлено коней найдревніших порід світу, відомих ще тисячі років тому. Серед більш ніж двадцяти представлених порід будуть ахалтекінці – коні видатних полководців; арабські скакуни, за яких правителі світу віддавали цілі скарби; булонські коні, які ведуть свій родовід ще з часів Античного Риму; карачаївські коні із Кавказьких гір. А також королівські фризи, козацькі дончаки, лицарські брабансони, ковбойські квотерхорси та багато інших коней. Тут будуть представлені коні від найменших порід до найвищих, виведені у різних куточках світу.

Окрім того, можна буде побачити колекцію екіпажів – від римських колісниць до сучасних елітних карет і фаетонів. Гості зроблять колоритні фотосесії, покатаються верхи на породистих конях та в екіпажах вуличками середньовічного Києва.

 

4 травня - VIII обласний дитячий фольклорно-етнографічний фестиваль "Дитинства пісня Великодня". Більше 1000 учасників з усіх куточків Київщини покажуть свої таланти у співі, хореографії, буде розгорнуто виставки виробів декоративно-прикладного мистецтва, пройдуть майстер-класи з писанкарства, гончарства, виготовлення оберегів з природного матеріалу за участю народних майстрів-умільців.

Окрім того, актори театру "Парк Київська Русь" розважатимуть гостей слов’янськими іграми та забавами. У програмі – оригінальні театралізовані постановки, захоплюючі трюкові шоу верхи на породистих конях, змагання кінних лучників, жартівливі сценки та веселі турніри вершників. Гості візьмуть участь у перетягуванні канату, боях на мішках, бігу по серпантину та інших народних іграх та забавах. А ще відвідувачі випробують свою влучність у стрільбі з лука, покатаються верхи на конях і зроблять фотосесії в княжих та боярських костюмах. Підкріпити сили можна буде смачними стравами середньовічної та сучасної кухні.

 

Древній Київ у "Парку Київська Русь" розташований в селі Копачів Обухівського району Київської області. Парк працює з 10:00; початок програми 1-3 травня о 13:00, 4 травня – об 11:00.

Дістатися парку можна маршрутками від станції метро "Видубичі" або власним транспортом.

Ціна вхідного квитка – 100 грн, для пенсіонерів діють знижки, школярі – 10 грн, дошкільники – безкоштовно.

Деталі на сайті: www.parkkyivrus.com


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі