Кулінарна дипломатія - ресторан "Tryzub Ukrainian Kitchen" у Чикаго

29/04/2017

"Український борщ, гамбургер зі свининою, різнокольорові вареники з різними начинками, картопляні пляцки, палюшки, гуляш, запечена свинина, налисники, млинці - гарну сучасну чотириповерхову будівлю ресторану "Tryzub Ukrainian Kitchen" на південно-західному розі вулиць Чикаго і Левітт видно здалеку.

Потрапивши всередину, розумієш, що опинився у своєрідному українському музеї: старовинні експонати, які розповідають про важливі події історії України, Голодомор 1932-33-х років; величезна різьбяна скриня, артефакти з княжої доби (з ХІІІ століття) і козацьких часів; вишиванки та сімейні світлини родини Левицьких, тощо.

Власник ресторану Мирон Левицький (лікар-хірург за фахом) вклав у заклад не лише кошти й власне бачення українського бізнесу, але й свою душу і любов до рідної землі: "Я хотів використати свій ресторан як спосіб познайомити американців з нашою прекрасною країною і її народом; зробити його місцем, де українці зможуть продемонструвати своїм американським друзям наші смачні українські страви і нашу культуру".

Ресторан розрахований на 80 місць. Тут можна не лише пообідати чи перекусити, а й влаштувати сімейні чи корпоративні свята, відпочити з друзями або повечеряти у родинному колі.

"Наш ресторан має велике майбутнє. Я в це щиро вірю. В першу чергу, тому що в нього дійсно вкладена душа, а, по-друге, він заснований на міцному українському корінні. Я відчуваю велике натхнення, коли бачу, як американці, які вперше до нас завітали, повертаються за якийсь час зі своїми друзями чи родичами, щоб ті також спробували українські страви і відкрили для себе трохи більше Україну", - каже гендиректор Міла Лугова..

tryzubchicago.com

https://www.facebook.com/tryzubchicago/


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі