Ksenia Schnaider отримав від Mercedes-Benz Kiev Fashion Days 100 тис.грн.

27/03/2015

26 березня під час урочистого відкриття 10-ого Mercedes-Benz Kiev Fashion Days, яке відбулося у Національному музеї Тараса Шевченка, Дар'я Шаповалова та Ніна Васадзе оголосили імена лауреатів премії Mercedes-Benz Fashion Prize F/W 15-16.

Кращий дизайнер - дует Ksenia Schnaider (премія 100 000 грн.), fashion-фотограф - Яна Токарчук (нагорода у 10 000 грн.), fashion-журналіст - Дар'я Зарівна.

Переможцями в номінаціях конкурсу Design It стали Аліса Кузембаєва з Росії (гран на участь у Fashion Scout Kiev сезона S/S 16) та Дарина Лагенберг, бренд zirochka ukraine (премія на пошив колекції S/S 16 від фабрики KyivMade), приз у номінації від Vogue Ukraine отримав бренд Flow (засновниця - Вікторія Баланюк).

Премія найкращому дизайнеру вручалася вдруге. Володарем премії у 50 000 грн від Mercedes-Benz в минулому сезоні став Anton Belinskiy, який успішно вклав премію в розвиток бренду, став півфіналістом престижного конкурсу LVMH Prize, показав колекцію в Мілані та Парижі. На урочистій церемонії відкриття Mercedes-Benz Kiev Fashion Days Антон представив презентацію переможної колекції S/S 2015 і ексклюзивне відео про колекцію F/W 15-16.

Гостей вечора вітала головний гість цього сезону - fashion-критик Хіларі Александр (8 років тому Хіларі Александр вперше відвідала Київ, щоб оцінити роботу дизайнерів і з того часу стала частим гостем показів MBKFD в Лондоні і шоурума More Dash в Парижі).

Ще один сюрпризом вечора стало вручення виконавчому директору Mercedes-Benz Kiev Fashion Days Наталії Моденовой сертифіката на навчання у London College of Fashion. Грант від University of the Arts London і Atelier1 вручив директор приймальної комісії закладу Тоні Алстон вручив.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі