Кримський яхтсмен встановить рекорд на підтримку переселенців

02/06/2016

3-5 червня на Київському водному стадіоні у рамках екстремального марафону "Meest Express - 2016" Сергій Найдич спробує побити свій же світовий рекорд із тривалості безперервного руху на вітрильній дошці в одному запливі (71 год. 30 хв.), встановлений у Сімферополі у 2003 році.

Яхтсмен зважився на такий крок, щоб підтримати всіх переселенців: "Цей рекорд я хочу присвятити всім своїм землякам (після анексії Криму Сергій переїхав до Миколаєва - ред.) та українцям, які в результаті військових дій на Донбасі, переїхали жити в інші регіони. Продовжуйте мріяти і багато працюйте, щоб ваші мрії стали реальністю".

У випадку встановлення світового рекорду у "Книзі рекордів Гіннесса" з’явиться назва затоки (водойми, річки) і міста, де був зафіксований рекорд.

Відкриття екстремального марафону "Meest Express - 2016" відбудеться 3 червня на Київському водному стадіоні (вул. Оболонська набережна, 20). Початок - 13:15.

Екстремальний марафон "Meest Express - 2016" буде проводитися за правилами Агентства Гіннесса - після години безперервного руху Сергій Найдич має право на п’ятихвилинну зупинку для відпочинку. Час руху і час паузи можна підсумувати. У запливі Сергій планує безперервно рухатися три години, після чого відпочивати протягом 15 хвилин. У такому безперервному режимі передбачається провести три доби (72 години). Під час відпочинку спортсмен може перебувати на дошці, переходити на шлюпку або виходити на берег.

Рух віндсерфінгіста буде здійснюватися "човниковим" способом уздовж невеликої ділянки берега в створі відеокамери, безперервно фіксуючи хід запливу.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі