Коньяк, який підкорив вибагливих французів

30/04/2014

Єдий в Україні Музей коньячної справи Шустов відкрився в Одесі наприкінці 2013 року з нагоди святкування 150-річчя підприємства Шустових.

У приміщеннях музею площею 1700 кв.м. відчувається атмосфера багатовікової старовини. У центральній галереї - Історія народження коньяку - працюють наступні зали: Первинне виноробство і спиртокуріння, Бондарне виробництво і витримка коньячних спиртів, Історія династії Шустових, Історія Одеського коньячного заводу. Кінозал. Фільм про історію легендарного напою коньяк, Місце для проведення виставок, презентацій, конференцій та інших культурних заходів та Дегустаційний зал.

Безцінним скарбом музею є пляшка коньяку, випущена в 1913 році - один з головних факторів історії успіху Миколи Шустова. Саме завдяки його перемозі на Всесвітній виставці в Парижі в 1900 році, благородний напій Шустова почав носити горде ім'я "коньяк", а не "бренді".

Тривалість екскурсії - 90 хвилин.

Вартість екскурсії: з дегустацією ординарних і марочних коньяків - 130 грн/чол., з дегустацією марочних і колекційних коньяків - 250 грн/чол.

Музей коньячної справи Шустов - також єдиний музей в Україні, спеціально обладнаний для людей з обмеженими можливостями (тут встановлені спеціальні підйомники для пересуваються на інвалідних візках).

На початку XX століття в Росії не було більш відомого на ринку продукту, ніж коньяк "від Шустова". Найбільшою перемогою Шустових стало присудження їх продукції в 1900 році Гран-прі на Всесвітній виставці в Парижі. У 2002 році на Одеському коньячному заводі починає працювати новий цех коньячного спиртокуріння - найпотужніший в Європі. Він оснащений перегінними апаратами французскої фірми Prulho - "піонер" у виробництві обладнання для коньячного спиртокуріння. У 2013 році Одеський коньячний завод почав експортні поставки коньячних спиртів власного викурювання до Франції.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі