Конференція "Атлас благозмін" - благодійність як запорука сталого розвитку України

05/02/2018

Х Міжнародна конференція Українського форуму благодійників "Атлас благозмін", яка відбудеться 22 лютого, є найочікуванішою подією у сфері благодійності та соціальних ініціатив. 400. Традиційно захід об’єднує найуспішніших практиків філантропії та експертів третього сектору з різних країн світу.

Масштаби заходу щороку зростають у геометричній прогресії: у 2016 році конференція зібрала понад 200 учасників, у 2017 – удвічі більше. 

Програма конференції:

  1. Панельні дискусії на тему реформи медицини та соціальних послуг в Україні, а також інновацій в IТ-галузі та ефективності державної політики в досягненні цілей сталого розвитку.
  2. Серія практичних кейсів й майстер-класи для неприбуткових організацій, активістів та керівників від досвідчених тренерів.
  3. Лабораторія соціального підприємництва, де спікери та учасники зможуть обмінятися досвідом та обговорити міжнародні і вітчизняні тренди в цій сфері.

Конференція буде корисною для: 

  • засновників, керівників та співробітників благодійних та громадських організацій;
  • соціальних підприємців;
  • представників бізнесу, які займаються або планують займатися благодійністю;
  • представників влади;
  • ініціативних груп населення;
  • мас-медіа.

Якщо Ваше життєве кредо  "зміни світ на краще" і Ви неодмінно прагнете знати все про розвиток благодійності в Україні та світі – Х щорічна Міжнародна конференція Українського форуму благодійників для Вас!

Участь у конференції передбачає реєстраційний внесок у розмірі 400 грн. (оргвитрати, харчування, кава-брейк та роздаткові матеріали).

Оплата готівкою під час проведення заходу прийматися не буде. Участь у Конференції можлива лише за умови безготівкового розрахунку.

Рєестрація за посиланням http://events.ufb.org.ua

Інформацію про спікерів та детальну програму заходів можна знайти на сайті конференції: http://events.ufb.org.ua/ або на ФБ-сторінці: https://www.facebook.com/UkrForumBlag/. Додаткову інформацію можна отримати, написавши на адресу: events.ufb@gmail.com.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі