Компанія Google запустила безкоштовні курси з цифрового маркетингу

25/04/2016

Компанія Google запустила освітню програму Digital Workshop в Україні, пише Ain.ua. Міжнародні безкоштовні курси з цифрового маркетингу тепер перекладені українською. Записатися на них можуть усі бажаючі.

Фактично, це набір навчальних довідників і матеріалів, які знайомлять користувача з основами інтернет-маркетингу (наприклад, про те, як правильно просувати інтернет-магазин, як збільшити свою аудиторію в соціальних мережах і т.д.).

Навчання складається з коротких відеоуроків, текстових матеріалів і невеликих тестів. У компанії стверджують, що матеріали за рівнем доступні будь-якому інтернет-користувачеві - від студента до підприємця.

Передбачається, що студенти будуть складати для себе навчальні плани і займатися самостійно.

Щоб отримати доступ до навчальних матеріалів, потрібно зареєструватися й вибрати, для чого саме потрібні знання (для розвитку власного бізнесу, удосконалення своїх навичок інтернет-маркетолога або для загального розвитку).

Користувачі можуть вибрати теми, які їм цікаві, або пройти весь онлайн-курс повністю і отримати сертифікат від Google і IAB Europe - за 23 пройдені теми користувач отримує сертифікат Digital Workshop.

Серед тематик курсу: навчання писати клієнтам електронні листи, перші кроки в інтернет-маркетингу для реклами бізнесу, початок роботи з пошуковими системами, оптимізація пошукових кампаній, SMM, робота з Google Analytics і багато інших.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі