Клітинні технології у столичній клініці рятують кінцівки від ампутації

21/12/2015

У київському медичному центрі ilaya 10 пацієнтів проходять лікування травм кісток кінцівок за допомогою клітинних технологій. Лікування проводиться в рамках благодійного проекту "Біотех-реабілітація поранених". Така технологія часто є єдиною альтернативою ампутації кінцівки та інвалідизації. 

Клітинні технології дозволяють швидко і якісно відновити найскладніші дефекти кісток кінцівок, які були отримані в результаті механічних і вогнепальних травм. Протягом багаторічної практики лікарям центру вдавалося за декілька місяців повернути до повноцінного життя пацієнтів, в яких фактично було відсутнє більше 10 см (!) кістки, а також відновити функції кінцівок, які після переломів не могли зростися понад 20 років.

Проект "Біотех-реабілітація поранених" створений у вересні 2014 року з метою об'єднати зусилля медиків, волонтерів та меценатів для надання високотехнологічної медичної допомоги постраждалим у зоні АТО. Для отримання допомоги необхідно заповнити онлайн заявку. На цій же сторінці можна вносити грошові пожертвування й стежити за процесом лікування постраждалих.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі