П'ятниця, 22 Вересня 2017
Головна » Українці » Успішні » Киянка заробляє на вінчальних турах від 10 до 15 000 грн.

Киянка заробляє на вінчальних турах від 10 до 15 000 грн.

Ксенія Савіна успішно організовує вінчальні тури до Італії

Киянка заробляє на вінчальних турах від 10 до 15 000 грн.

Киянка Ксенія Савіна з успіхом організовує вінчальні тури до Італії. Щомісячний заробіток складає від 10 до 15 тис. грн.

"Все почалося п'ять років тому, коли я вирішила повінчатися зі своїм чоловіком. Виявилось, в Україні цим ніхто не займається. Виходила на російські сайти і через їхні туристичні агенції їхала на вінчання. Коли нас поселили в готель у Римі, зрозуміла, що насправді сильно переплатила. Можна було організувати все на місці і втричі дешевше. Список церков, де можна повінчатися, є в готелях, орієнтовні ціни теж там можна знайти", - розповіла Савіна.

Мінімальний вінчальний тур коштує 300 євро. Максимальний - 3,5тис. євро. З організацією вечірки - 5 тис. євро.

"З кожного туру я маю 20% прибутку. Дорогий від дешевого відрізняється готелем і кількістю наданих послуг. В найдешевшому буде блочна система з однією ванною на двох. Також за рахунок готелю пригощають молодят вечерею і пляшкою вина. В дорогих готелях їжа більш вишукана. Зазвичай це макарони з оригінальними соусами", - зазначила Савіна.

Для вінчання в католицькій церкві один із членів подружжя має надати довідку про хрещення в костелі і заплатити пожертву на церкву від 20 до 50 євро.

"Для вінчання потрібні свідки. Їх не обов'язково везти з собою в Рим - організатори домовляються з людьми при церкві. В дорогих турах для нареченої в день вінчання надають візажиста і фотозйомку в церкві. За бажанням наречених можемо організувати вечірку", - розповіла Савіна.

Рекламу про тури Ксенія надає в соцмережах та розміщає в туристичних агенціях Києва.

"Щомісяця їдуть вінчатися 7-8 пар. Часто звертаються не лише українці, а й росіяни й білоруси. Нікому не відмовляю. Сама в Рим їжджу приблизно раз на три місяці. Там маю зв'язки з власниками готелів, з церковниками, фотографами, візажистами та музикантами. Будь- яку послугу можу організувати за кілька хвилин", - підсумувала Савіна.

Джерело


comments powered by Disqus