Киянка заробляє на вінчальних турах від 10 до 15 000 грн.

29/03/2014

Киянка Ксенія Савіна з успіхом організовує вінчальні тури до Італії. Щомісячний заробіток складає від 10 до 15 тис. грн.

"Все почалося п'ять років тому, коли я вирішила повінчатися зі своїм чоловіком. Виявилось, в Україні цим ніхто не займається. Виходила на російські сайти і через їхні туристичні агенції їхала на вінчання. Коли нас поселили в готель у Римі, зрозуміла, що насправді сильно переплатила. Можна було організувати все на місці і втричі дешевше. Список церков, де можна повінчатися, є в готелях, орієнтовні ціни теж там можна знайти", - розповіла Савіна.

Мінімальний вінчальний тур коштує 300 євро. Максимальний - 3,5тис. євро. З організацією вечірки - 5 тис. євро.

"З кожного туру я маю 20% прибутку. Дорогий від дешевого відрізняється готелем і кількістю наданих послуг. В найдешевшому буде блочна система з однією ванною на двох. Також за рахунок готелю пригощають молодят вечерею і пляшкою вина. В дорогих готелях їжа більш вишукана. Зазвичай це макарони з оригінальними соусами", - зазначила Савіна.

Для вінчання в католицькій церкві один із членів подружжя має надати довідку про хрещення в костелі і заплатити пожертву на церкву від 20 до 50 євро.

"Для вінчання потрібні свідки. Їх не обов'язково везти з собою в Рим - організатори домовляються з людьми при церкві. В дорогих турах для нареченої в день вінчання надають візажиста і фотозйомку в церкві. За бажанням наречених можемо організувати вечірку", - розповіла Савіна.

Рекламу про тури Ксенія надає в соцмережах та розміщає в туристичних агенціях Києва.

"Щомісяця їдуть вінчатися 7-8 пар. Часто звертаються не лише українці, а й росіяни й білоруси. Нікому не відмовляю. Сама в Рим їжджу приблизно раз на три місяці. Там маю зв'язки з власниками готелів, з церковниками, фотографами, візажистами та музикантами. Будь- яку послугу можу організувати за кілька хвилин", - підсумувала Савіна.

Джерело


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі