Київська дитяча лікарня отримала унікальне для України обладнання

20/11/2014

У київській дитячій лікарні "Охматдит" встановили нове обладнання, яка може збільшити пропускну здатність пацієнтів, підвищити ефективність роботи лікарів і вдосконалити якість дослідження аналізів і проведення операцій.

Зокрема, лікарня отримала хірургічний пристрій для відділення планування сім'ї, апарат для картування нервів, комплекс обладнання для бактеріологічної лабораторії, а також діагностичний пристрій для відділення офтальмології.

Особливої уваги заслуговують два унікальних пристрої, які вперше з'явилися в Україні: пристрій для картування нервів, яке дозволяє виявити порушення функції спинного мозку під час операції і завчасно запобігти виникненню стійких неврологічних розладів в післяопераційному періоді: "Діти зі значною деформацією хребта, які сьогодні направляються на лікування за кордон, зможуть оперуватися у відділенні ортопедії в Києві", - зазначив Анатолій Левицький Анатолій, професор, заслужений лікар України.

Другий пристрій - ендоскопічна стійка Karl Storz, встановлена в українському медичному центрі дитячої офтальмології та мікрохірургії ока, яка дозволяє візуалізувати операційне поле, рівень пошкодження під час оперативного втручання: "Ендоскоп дозволяє виконувати огляд в реальному часі, фото-і відео зйомку, що істотно покращує рівень і якість надання допомоги пацієнтам з патологією сльозовивідного каналу, а також вести наукову роботу", - коментує Юрій Баранов, завідувач відділенням дитячої офтальмології та мікрохірургії ока.

Апаратура вартістю 3 млн. 139 тисяч гривень була встановлена завдяки грантовій програмі німецького благодійного фонду "Ein Herz für Kinder" (Серце дітям) з ініціативи Фонду Кличко.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі