Київщина показала свій туристичний потенціал

23/12/2014
Гра Святого Миколая на гуслях, показ коней княжої конюшні, виконання гостями Древнього Києва у "Парку Київська Русь" державного гімну України, демонстрація туристичних багатств Київщини - 20 грудня у с.Копачів (Обухівський район) відбувся культурно-туристичний фестиваль "Київщина туристична запрошує. Пропозиції турсезону 2015".

Почесними гостями фестивалю стали заступник голови Київської облдержадміністрації Дмитро Христюк, перший секретар Посольства Чехії в Україні Соня Крайчева, представники міст та районів області, керівники туристичних та спортивних організацій.

- Туристична галузь Київщини - одна з найперспективніших для розвитку, оскільки в нас є надзвичайно багата історично-культурна спадщина, національні традиції, якими варто пишатися. Саме ними й треба приваблювати туристів з інших областей України та усього світу. Всі ці заходи у комплексі сприятимуть розвитку інфраструктури та приходу нових інвестицій на територію області, - зазначив Дмитро Христюк.

Відвідувачі фестивалю змогли побачити туристичні принади Переяслівського, Богуславського, Києво-Святошинського, Васильківського, Білоцерківського, Вишгородського районів та міста Ржищів, а також посмакувати канапки з білим "золотом" України, зігрітися гарячим глінтвейном та долучитися до виконання відомих українських пісень.

Родзинкою фестивалю стала виставка робіт майстрів народної творчості Київщини та культурно-розважальна програма від Парку "Київська Русь".


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі