Києво-Могилянська академія створила інкубатор для стартапів

08/07/2014

З метою підтримки українських стартаперів (презентація, промоція та фінансування) Центр розвитку інновацій при Національному університеті "Києво-Могилянська академія" у партнерстві з компанією "Техінвест" створили бізнес-інкубатор iCubator.

Новостворений проект буде допомагати з перевіркою ідеї, підготовкою її до виходу на Kickstarter (краудфандингова прлатформа), реєстрацією юридичної особи в США, створенням компанії, яка займається серійним виробництвом, тощо. За надані послуги стартап буде платити "інкубатору" відсоток від зібраних коштів.

Засновники iCubator також планують займатися SMM-підтримкою проектів, надавати юридичні консультації, допомагати з відео продакшн, написанням текстів для закордонної преси, складанням бізнес-планів. Для цього заклад досяг попередніх домовленостей з Академією наук України, Києво-Могилянською бізнес-школою та іншими навчальними закладами.

Партнер проекту, компанія "Техінвест", буде також допомагати  буде допомагати iCubator з пошуком бізнес-партнерів, тренерів та партнерів серед іноземних IT-компаній.


Вибір редакції
Більше відео
Коментарі